Guest Reviews

İlker G.

5 April 2016
3 senedir yaz tatilimizi Nashira'da yaptık, her sene birbirinden güzel ve keyifliydi. Yemekler ve animasyon grupları harika. Havuz ve aquapark aktiviteleri çok keyifli. Teşekkürler Nashira.

Serkan E.

5 April 2016
Özellikle çocuklu ailelerin rahat edebileceği bir otel. Her yaşa göre havuzların olması. Yemek seçenekleri ve aparatif yiyecekler ile her saat yemek bulabilmek mümkün.

Elif C.

5 April 2016
Çok gelmeyi istediğimiz bir oteldi ve geldik balayı için odaya girmeden kapıda bir sürprizle karşılaştık ve oda daha da mükemmeldi. Yemekler, deniz, havuz ve barlar muhteşem.

Meltem Ö.

5 April 2016
Geçen yıl 1-6 Haziran tarihleri arasında otelinizdeydik ve çok memnun kaldık. Herşey çok güzeldi. Aç kalma ihtimalinizin olmadığı her damağa ayrı ayrı hitap edebilecek çok güzel bir otel.

Kenan

5 April 2016
Otel genelini çok beğendik. Ağustos'ta yaptığımız tatili harika geçirdik. Otel yemekleri, odaları, havuzları, temizlik, personel, hepsi çok güzeldi. Animasyon ekibi işinde başarılı. Teşekkürler Nashira Hotel Ailesi :)

İlgin Nursu B.

5 April 2016
Otelin mimarisi çok güzel. Animasyon ekibi gördüğüm en başarılı ekip. Özellikle İbo ve Bembaba.

Kadir Umut

5 April 2016
Nashira Otel bizi eğlencenin doruklarını yaşattı. Otele gelmeden önce okuduğum yorumların bir kez daha benim için önemli olmadığını anladım. Çünkü yapılan haksız eleştirilere anlam veremedim.

Mehmet O.

5 April 2016
Gülen yüzlerle bir karşılama. Resepsiyon da Adalet Hanım ve Ramazan Bey'in ilgili ve sıcak yaklaşımı ve temizlikten restoranına kadar tüm çalışan personelin özenli tavırları tatilimizin her anının dolu dolu geçmesini sağladı.

Fatih Y.

5 April 2016
Her konuda mükemmel temiz ve hizmette sınır tanımayan bir yer. Yemekleri harika, çalışanları sevecen ve güler yüzlü. Hem aile hemde arkadaşlarınızla süper vakit geçireceğiniz bir otel.

Mustafa A.

5 April 2016
Burada bulunduğum ilk dakikadan beri hiç bir olumsuzlukla karşılaşmadım. Handan Hanım'a ve tüm otele bize bu kadar güzel tatil yaşattığı için teşekkürlerinizi borç biliriz.

Metin

5 April 2016
Gerçekten çok memnun kaldığımız ve yine gidip kalmak istediğimiz bir otel. Her şey dört dörtlük düşünülmüş. Temizlik ve kaliteli personel burada. Yeşil ve mavinin buluşması burada.

Eren E.

5 April 2016
Geçen hafta ailemle birlikte ordaydım son derece memnun kaldık. Temizliğinden, yemeğinden, havuzundan ve aktivitelerinden gitmekten asla korkmayın. Herşeyin hakkını fazlasıyla veriyorlar.

Zeynep Melike K.

5 April 2016
Onca olumsuz yoruma rağmen bu otele gittik. Kapıdaki güvenlikten tutun Aquapark'taki çalışanına kadar herkes çok samimiydi.

Dilek K.

5 April 2016
Biz 3 bayan arkadaş Nashira Hotel'de 6 gece konakladık. Odalarımız her gün temizlendi. Mini barımız her gün dolduruldu. Air conditioning gayet iyi çalışıyordu. Havuzlar temizdi.

Kadir K.

5 April 2016
Nashira Hotel'de yapmış olduğumuz tatilden inanılmaz keyif aldık. Aktivitilerinden tutunda yemeklerine kadar, otelin temizliğine kadar herşey kusursuzdu.

Bahar K.

5 April 2016
Eşimle beraber 1 hafta güzel bir tatil yaptık. Otel çalışanları güler yüzlü ve sıcak insanlar. Odamız muhteşemdi, her gün temizlik yapılıyor, havlular değiştiriliyor, minibarına sürekli içecek takviyesi yapılıyor. Havuzların çok olmasından dolayı rahat rahat yüzdük.